מבחן מאמץ (עבודה בתהליך) – אמיר מי-טל

ליאו מודל, יום חמישי 6.12, 19:00

יצירה הנעה על ציר אלכסוני המוגדר באמצעות שני פסי דבק. היצירה בוחנת מהו מאמץ? מדוע אנו כחברה סוגדים לכוח? האם אנו יכולים לחזור על אותה פעולה שוב ושוב בלי שנראה שקשה לנו?

מוזיקה: Brian Eno- Flint march
ליווי אומנותי: עפרה אידל

מאמץ

אמיר מי-טל

יליד 1989. בשנת 2008 סיים את לימודיו במגמת מחול בתיכון אומנויות בירושלים. בין השנים – 2010-2012 למד ב"סדנא להכשרת רקדנים של להקת המחול ורטיגו" ובנוסף ב – 2012-2013 למד במסלול היצירה של "הקבוצה ביפו" בהנחיית אודליה קופרברג. החל מ- 10.2017 סטודנט לתואר ראשון באקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים.
כרקדן יוצר השתתף בעבודות מאת: צפירה שטרן, אפרת נחמה, "קבוצת התיאטרון הירושלמי" בניהולה של גבריאלה לב, "אנסמבל כעת" בניהולו של רונן יצחקי, מעיין זוהר, ליאור לב, "תיאטרון מחול ירושלים" בניהולם של תמרה מיאלניק ואייל נחום, ומעיין ליבמן- שרון.
ביוני 2015 העלה בבכורה יצירת סולו "אף דבר לא היה הדבר" במסגרת ארועי "גברים יוצרים" במרכז סוזן דלל. מאז היצירה הוצגה בתחרות הסולואים בשטוטגט, פסטיבל ירושלים לאומנויות ובערב עצמאי במרכז מחול שלם.
ביוני 2017 העלה את היצירה "בצלמו ובדמותו" במסגרת "יצירות מבית" מבית להקת המחול אנגלה בניהולה של מרים אנגל. היצירה זכתה בפרס מקוריות. מאז היצירה הוצגה במוזיאון ארצות המקרא, "שיחות פרינג' במחול" ערב עצמאי במרכז מחול שלם ובמרכז סוזן דלל.