ולנטינה – סופיה קרנץ

ליאו מודל, יום ה', 6.12, 19:00

לנטינה / סופיה קרנץ

כאמא אני מוצאת את עצמי בחיפוש אחר תשובות לכל השאלות שאמיל בני מציב לי . אני מרגישה בתוך חללית המשוגרת לירח וחזרה בניסיון לאסוף את כל התשובות ולהתמודד עם חלומות שאני פוגשת בדרך.
המסע הזה חיבר אותי לולנטינה טארשקובה האישה הראשונה בחלל מטעם הסוכנות הרוסית 1963. ולנטינה טרשקובה כחומר גלם ליצירת עבודה אשר הקהל פעיל .

מוסיקה : אסף ג׳ימס בר און
רקדניות: אדר ריקליס , פרי לוסטיגר, עדי פלד
אובייקט : סטודיו קרטון

פורטרט סופי קרנץ

סופיה קרנץ

סופיה קרנץ כוראוגרפית ורקדנית ירושלמית, בעלת תואר שני בקומפוזיציה מהאקדמיה למוסיקה ומחול
ע״ש רובין בירושלים. ותואר ראשון במחול ביצוע והוראה מהאקדמיה למוסיקה ולמחול ע״ש רובין ירושלים.עבודותיה מוזמנות להופיע בפסטיבלים וארועים בארץ ובעולם, שוויץ , גרמניה , צ׳כיה , פינלנד, ספרד, בריטניה. סופיה זכתה בפרס קרן שרת לכוראוגרפיה לשנת 2010 למדה ועבדה בחו”ל במספר פרויקטים יוקרתיים וביניהם -liceu בברצלונה, ו- Ballet Junior בג’נווה. עבדה עם כוראוגרפים מובילים בישראל: רונית זיו, סהר עזימי,מיכל הרמן,עופרה אידל, רובי אידלמן, אודליה קופרברג, שלומי פריג’ ואלעד שכטר. עבדה עם אנסמבל של האקדמיה הגבוהה למוסיקה ולמחול בירושלים עם יצירתה MOI ) סוזן דלל (, untitled ) ז’ראר בכר ( וכיום גוף מחול מקום תרגיל במיפוי במפעל . יצרה לפרויקט רקדנים יוצרים את ורוד נוצץ בניהול אומנותי של יורם כרמי ב2011 סוזן דלל. יצרה את OUT BODY OUT בפסטיבל זירת מחול בירושלים בניהול אומנותי של סהר עזימי לאו מודל. יצרה את WHITE PIECE הפקת מקור מבית מחול שלם לפסטיבל הבינלאומי 2014 9#, סופיה הוזמנה לרזידנסי open air בצ׳כיה ושם יצרה המשך לעבודה WHITE PIECE עבודה באורךמלא 50 דק׳,2015. יצרה את העבודה ללא כותרת בפסטיבל גוונים במחול של סוזן דלל,2015 בליווי האומנותי של שרון פרידמן . ויוצרת מזה 3 שנים בפסטיבל מיפו עד אגריפס ירושלים בתמיכה של קטמון קבוצת מחול ועיריית ירושלים,2015-2017. יצרה את milk factory אשר נוצרה במסגרת רזידנסי מחול שלם,ועלתה בבכורה בשבוע המחול הבינלאומי בירושלים 2017. יצרה עבודה לפסטיבל מיפו עד אגריפס 2018 slice עבודת סולו משחקי זכרון בקצביה. בימים אלו עובדת על בכורה ולנטינה שתוצג בפסטיבל בכורות של מחול שלם 2018.