Tune in – דנה ספיר & רותם וינר צ׳ייקובסקי

היצירה עוסקת בחיפוש של אדם את עצמו ואת מקומו, ע״י הקבלת תהליך זה לתהליך הכיוונון של כלי נגינה.
אנו חוקרים את המפגש של הכלים השונים – כמו בסימפוניה.
שני אנשים שנפגשים ושומרים על זהותם הייחודית תוך ניסיון להתמזג למנגינה אחת, כשבדרך לעיתים הם מנגנים אחד לשני על המיתרים.
מתוך התנועה הרקדנים עוברים תהליך בו הם מתבקשים לקבל את מי שהם, את הצליל שלהם, ולנגן.

מוזיקה: Daniel Pemberton
טקסט: King Arthur
רקדנים: דנה ספיר, מאי גולן, מור ג'סיקה מזרחי, רותם וינר צ'ייקובסקי

דנה וספיר

דנה ספיר & רותם וינר צ׳ייקובסקי

רותם וינר צ'ייקובסקי
תחום עיסוק –  , מודרני , אקרו דאנס, אקרובטיקה אווירית , היפ-הופ
יוצר עצמאי ומפיק ב Quan – דנה ספיר ורותם וינר צ׳ייקובסקי –
* Tune IN יצירה מקורית
Ncc Competition Haarlem 1nd Prize
Amsterdance Competition  2nd Prize
השכלה בתחום:
* בוגר מסלול ״ בת דור באר – שבע"
קורס מדריכים : מכון וינגייט
* קורס מדריכים : סטודיו B תל אביב
* השתלמויות בצרפת , ניו יורק .
כוריאורגרפים שעבד עימם בתחום :  Idan Sharabi , Nadav Zelner , Noa Dar ועוד
מורים  למחול בעבר : Alexandr Alexandrov , Tamir gintz Ronit ziv , Sonia dorleans juste  , Daniela shapira , Mate Moray
* קורס עריכת וידאו מכללת "מנטור"

)Idan Sharabi״ Dinosaur” , Dana Hafuota “Solo piece”, Urban place studio )final show( , i believe contest , Hip hop international- HHI contest       יוצר מוזיקה מקורית לתיאטרון ומחול
מוזיקאים שעבד עימם בתחום      liraz charhi , tamar stein , atraf band – artur katz , yarden cohen ועוד

ניסיון מוכר:
2016 2017 –  עידן שרעבי ורקדנים , להקת מחול נועה דר ( ״החלום״, ״משחקי ילדים״)
2015-2016  – רקדן ב "הגשם והרוח" הצגה על פי חיו של בוב דילן – שקטק בשיתוף תיאטרון הנפש , רקדן ב״כוכב הבא״ טדי הפקות ערוץ 22
2014:2015 –   רקדן ויוצר ב"octagon duo" , רקדן במחזמר " רומיאו ויוליה " ,רקדן בלהקת “sheketak” || מורה למחול ביה"ס Mayumana , ביה"ס למחול רעננה ,סטודיו למחול "סיגי ניסן" .  
2013-2014 –   רקדן בלהקת "sheketak" (rhytem in motion) , יצירת מופע מחול אווירי “Octagon Duo" .
2012-2013 –  רקדן בלהקת (“Sheketak " (the nutcracker”
2011-2012 –   רקדן במסלול להכשרת רקדנים מקצועיים "בת דור – באר שבע "
כוריאוגרף ב"אולפנה למחול חצרים "
כוריאוגרף בלהקת- "דורות באר שבע " .
כוריאוגרף בלהקת " general gymnastic "  שער הנגב.
2010-2011-     
רקדן ב"בת דור ב"ש "
כוריאוגרף בלהקת "צעירי עומר" ו"צעירי מיתר"
מורה למחול בביה"ס "תמר"- נווה זוהר                   
           ב"סטודיו אשתר" נתיבות
                 בירוחם"מחסן 52"
2009-2010 –   
                       מורה למחול בסטודיו "נירית dance" מודיעין.
                       רקדן וכוריאוגרף בלהקת"מחול מדברי" ב"ש
                       רקדן וכוריאוגרף בביה"ס הגבוה "בת דור ב"ש"
                       הפקת אירועי מחול והצגות תאטרון(תאטרון"ענתות"
                       תאטרון "החאן",תאטרון ב"ש, תיאטרון"יהלום").
2008-2009-   קורס מדריכי מחול ג'אז  במכון " וינגייט"
                       רקדן וכוריאוגרף בלהקת "מחול מדברי"
                       רקדן ב"בת דור ב"ש ".
                       השתלמות מדריכים ב"סטודיו B " תל אביב Vir2oz
                        
2007-2008-   רקדן בלהקת"מחול מדברי".
                        רקדן ב"בת דור ב"ש ".

דנה ספיר
תעסוקה נוכחית
מקימה ויוצרת (כוריאוגרפיה, וידאו-ארט, מוזיקה) בבית ההפקות
Q’uan – Love . Production . House
מקום עבודה אחרון
רקדנית יוצרת בלהקה: עידן שרעבי ורקדנים

השכלה בתחום
2004-2010: בוגרת תיכון האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים, ישראל
2006-2008: מאסטר קלאס לרקדנים מצטיינים בבלט קלאסי – פרטנרינג, מיה ארבטובה בשיתוף עם מתא״ן
2008: סמינר קיץ ותפקיד ראשי בהפקת בלט סינדרלה
ארה״ב, מיין."Bossov ballet theatre״  
2008-2009: תוכנית מצויינות הלהקה הקיבוצית, געתון
2010-2012: בוגרת המסלול להכשרת רקדנים בניהולם של נעמי פרלוב ואופיר דגן, מרכז ביכורי העיתים תל אביב
2010-2012: רקדנית מצטיינת בצה״ל מטעם משרד התרבות והספורט ישראל
2009-2010: פרוייקט מצויינות להקת בת שבע

ינואר 2012: השתתפות בסמינר בלהקת
ניו יורקcomplexions contemporary ballet
יולי 2011: תוכנית חילופי סטודנטים והשתתפות בהפקת מחול בקולין, צרפת
Edmond Russo and Shlomi Tuizerכוריאוגרפים:  
2014 : 300 שעות הסמכה על פי תקן בהכשרת הוראת יוגה
2014: הכשרה מקצועית בהוראת בלט קלאסי בניהולה של רוז סובול
2015-2017:  מנהלת אומנותית וכוריאוגרפית בעמותת דור האחד
2016-2018: מאמנת אימון הוליסטי וקואוצ׳ינג מוסמכת על ידי מכללת רידמן

נסיון מקצועי
יצירה מקורית  Tune In
הארלם, הולנד      NCC – מקום ראשון בתחרות הכוריאוגרפיה
אמסטרדם, הולנדAmsterDansמקום שני בתחרות המחול –
ONE – יצירה עצמאית
MAY – יצירה עצמאית
Trancforum – יצירה עצמאית בשיתוף עמותת דור האחד
להקת המחול סאלי אן פרידלנד
השתתפות בהופעות מחול של הלהקה הקיבוצית בשיתוף עם תיאטראות שונים ביניהם: תיאטרון מופע, תיאטרון השעה, תיאטרון הקיבוץ
עבודה עם כוריאוגרפיים עצמאיים ביניהם: יוני סוטחי, רוני ברנשטטר, איילת כהן, עידן כהן, שלומי פריג׳, אלון שטוייר ועוד